החייאת תינוקות:

למה חשוב שהורים ידעו לבצע החייאה על פעוטים?

 

אם הינך הורה או מטפל, ביצוע החייאה על תינוקות הוא כלי שעשוי להציל את חיי ילדך. המטרהבביצוע החייאה היא לבצע פעולות שהלב והריאות הפסיקו לבצע, באופן ידני. על ידי ביצוע החייאה לתינוק באופן מדוייק, ניתן להחזיר את הנשימה ואת זרימת החמצן דרך הדם לאיברים החיוניים, למוח בפרט.

 

הצורך בביצוע החייאה על תינוק הוא יותר נפוץ ממה שאולי נדמה. למעשה, החנקות בלתי מכוונת היא הסיבה השכיחה ביותר למוות אצל תינוקות. טביעה ואי ספיקת לב, הן סיטואציות נוספות בהן נדרש ביצוע החייאה באופן מיידי. אמנם ביצוע החייאה על תינוקות הוא כלי שאנו מקווים שאף פעם 

לא נצטרך, אך היעדר הכשרה נכונה בתחום זה יכול להביא לתוצאות טרגיות.

 

אפילו עם הכוונות הטובות ביותר, אי אפשר להשוות בין ספרים וטכניקות אימון באינטרנט לבין הוראה של מקצוען מנוסה ומוסמך. גופו של התינוק הוא עדין ושברירי ומדריך מקצועי יכול ללמד אתכם את כמויות הלחץ הדרושות על מנת להיות אפקטיבי בהחייאה אך בלי לגרום נזקים לתינוק. 

 

ללא ספק, שימוש נכון בטכניקות ההחייאה ייתנו לתינוק את הסיכוי הגבוה ביותר לשרוד עד שיגיעו רופאים ומטפלים עם ציוד הנשמה מתקדם יותר.

 

אל תקחו סיכונים לא הכרחיים עם חייו של ילדכם. בדרכינו- החייאה לפעוטים תקבלי הדרכה מקצועית לשימוש נכון בטכניקה מצילת חיים זו. התקשרו עכשיו לדרכינו החייאה לפעוטים ותרוויחו את השקט הנפשי שתקבלו מהידיעה שאתם ערוכים להצלת חיי ילדכם בשעת חירום.

 

צרו עמי קשר:

הפרטים נשלחו בהצלחה