עבדתי בתור מסז'יסטית מוסמכת על ידי מדינת ניו יורק מאז 1987. במהלך השנים עבדתי במשרדיהם של פיזיותרפיסטים, מטפלים בשיטת אלכסנדר, כירופרקטים, מנתחי מוח ובמרכזי ספא, בנוסף למתן טיפולים פרטיים. אני יכולה בכנות לאמר שהלקוחות המיוחדים ביותר עבורי היו נשים בהריון ותינוקות-בפרט שלושת ילדי!

 

בנוסף לתינוקות, תמיד אהבתי מים. במשך 15 השנים האחרונות, אני עובדת בתור מרכזת ענפי ספורט המים במחנה רמה, ניאק, ניו יורק. בתור מצילה בעצמי ומפקחת על מצילים ומדריכי שחיה אחרים, שוב נמשכתי לעולם הינקות והוכשרתי כמדריכת בטיחות במים מטעם הצלב האדום האמריקאי ב-2004, עם התמחות בתוכנית "ללמוד לשחות" לילדים ופעוטים.

 

עבודתי כמצילה הובילה אותי להכשרה בהדרכת החייאה ועזרה ראשונה וכן להיות חובשת אמבולנס. התנדבתי מספר שנים בתחנת שירות האמבולנסים המקומי שלי.

 

אחרי שעליתי לארץ עם בעלי ו3 ילדי בקיץ של 2006,  גיליתי שילוב קסום של עיסוי ומים הנקראה "וואצו". קיבלתי הסמכה כמטפלת "וואצו" ומצאתי בעבודה סמליות ודמיון לחיי עובר. אנשים העוברים טיפול וואצו, חווים תחושה של "חזרה לרחם" ועבודה עם נשים בהריון זו חוויית הוואצו האולטימטיבית.

 

סימנים רבים לאורך הדרך הובילו אותי ללכת בעקבות תשוקתי לעבודה בתחום של לידה, הולדה, תינוקות, הנקה ואמהות. היה זה צעד טבעי עבורי להפוך להיות מנחת הכנה ללידה בשיטת 'למאז', ואני מרגישה שזו זכות גדולה עבורי לעסוק בתחום הזה יום יום.

 

אודות

דבי תמיר

מדריכת למאז מוסמכת

מדריכת עיסוי תינוקות והחייאת תינוקות מוסמכת

 

המסע שלי:

אני במקור מניו יורק, אך משפחתי מצד אבי חיו בישראל במשך שבעה דורות ולכן אני מרגישה חיבור עמוק ומושרש לארץ. סיימתי לימודים באוניברסיטת ית'קה עם תואר בסוציולוגיה בדגש על לימודי האישה. מאז שאני זוכרת את עצמי, הייתה לי משיכה חזקה לכל מה שקשור בלידה.

צרי עמי קשר:

הפרטים נשלחו בהצלחה