קורסי למאז:

 

בקורס הכנה ללידה בסיסי, "מסורתי" מלמדים דברים כמו שלבי ההיריון ולמה לצפות כשמגיעים לבית החולים. הקורסים שלי מלמדים הרבה מעבר לכך. ב'דרכינו' תקבלי את המידע העדכני והמבוסס ביותר מחקרית בכל מה שנוגע להריון ולידה. נחקור יחד את הריקוד ההורמונלי הטבעי שמתרחש בזמן לידה פיזיולוגית. את ובן זוגך תלמדו טכניקות, תנוחות וכלים רבים שייסעו להריון ויעזרו לך להתמודד עם צירים. את תלמדי איך לתקשר ולהסביר מה את צריכה או לא צריכה וכך תוכלי מצד אחד לצבור ביטחון ביכולתך להיות נינוחה בתוך ההריון, ומצד שני לעודד את התמיכה הפיזית והרגשית  החיצונית שתעזור לך לפעול בשיתוף עם גופך. בקורס נכסה גם נושאים כגון וריאציות של הריון ולידה, הנקה, בתר-לידה והמציאות של הורות עכשיוית.

מכיוון שכל לידה היא ייחודית, ולכל זוג יש דרך שהיא הנכונה והבטוחה ביותר עבורו ועבור תינוקו, הקורסים שלי יעזרו לך לפתח את הביטחון לקבל החלטות ממקום מבוסס ומלומד במה שקשור להליכים רפואיים סטנדרטיים, התערבויות רפואיות, משכחי כאבים ואלטרנטיבות בזמן לידה. פיתוח ביטחון באינטואיצייה האישית שלך יהיה למעשה המדריך הטוב ביותר שלך בכל תהליך ההיריון, הלידה, ההורות וביצירת משפחתך החדשה.

המפגשים יהיו בקבוצות מצומצמות, מה שיאפשר אינטימיות ופנאי ליחס אישי ולהצפת דאגות, חששות ושאלות שעולו הרבה אצל זוגות בהריון. זוהי גם הזדמנות נפלאה לפגוש זוגות מצפים נוספים, ליצור קשרים וחברויות שיתמכו בכם בזמן המעבר הכל כך המשמעותי שאתם חווים בחייכם. אני מאוד מצפה ומתרגשת ללוות אותך במסעך וביצירת עתידך.

"אם אני לא יודעת מהן האפשרויות שלי, אין לי אפשרויות."-דיאן קורט, "לידה טובה, לידה בטוחה"

 

צרי עמי קשר:

הפרטים נשלחו בהצלחה